Akcie

Pôvodná cena:                                          259,00 EUR
Aktuálna cena so zľavou :                        236,00 EUR 

Jazda na sajdke    model FO85087

Pierre Henry navrhol Lily Rose jazdu vo svojej sajdke cez obrovské prérie, ktoré sa rozprestierajú na východ od Skalistých hôr. Na cestu vyrazili skoro ráno, aby si vychutnali chladný ranný vzduch. Motocykel začal zvyšovať rýchlosť. Lily Rose lomcovali emócie. Nikdy predtým nemala príležitosť povoziť sa na takomto vzrušujúcom vozidle! Keďže jej srdce vibrovalo v synchronizácii s rytmom motora, zavrela oči a užívala si chladný vietor, ktorý jej hladil tvár. Práve keď otvorila naširoko ústa, aby si vychutnala intenzívne potešenie z rýchlosti ... vletel jej do hrdla obrovský chrobák. Nikto nevie, čo sa s chrobákom stalo, ale pokiaľ ide o Lily Rose, stala sa z nej zarytá vegetariánka.

Pôvodná cena:                                   73,00 EUR
Aktuálna cena so zľavou:                   66,00 EUR

Dokážte to!  model FO 85705

" Neurobil som to! " Kričal obvinený vyhlasujúc svoju nevinnosť. "Obeť padla na môj nôž práve v momente, keď som si začal čistiť nechty!" "Dokážte to!" požadoval značne rozčúlený prokurátor. “ Do zápisnice: zdá sa mi dosť čudné, že ste si čistili nechty 30-centimetrovým nožom ..."

Pôvodná cena:                                            73,00 EUR
Aktuálna cena so zľavou :                          66,00 EUR

Dôkaz  model FO85706

Prokurátor sa s úškrnom na perách pozrel na obhajcu a povedal: "Neposkytli ste jediný argument, ktorý dokazuje nevinu Vášho klienta, ani jeden". Obhajca pomaly siahol do vrecka na talári, vytiahol z neho kus papiera, pozrel sa na porotu a mávajúc testom DNA s gráciou vyhlásil: "dôkaz je tu". V tom momente to v miestnosti zašumelo.